Wyznaczanie trasy online

Serwis umozliwia zaplanowane wycieczki dowolnym znakowanym szlakiem turystycznym. Dodatkowe funkcjonalności : opcja wyszukiwania miejsc, prowadzenie punkt po punkcie, podgląd na mapie oraz profil trasy z uwzględnieniem odległości, wysokosci oraz znakowania szlaków

Kolejna pozycja dla miłośników górskich wędrówek to kalkulator. Wybieramy interesujace nas pasmo górskie. Później punkt po punkcie oznaczamy trasę którą zamierzamy sie poruszać lub planujemy pokonać. Kalkulator przeliczy odległości, czas, przewyższenie a nawet ilości punktów GOT za poszczególne odcinki.

Serwis umożliwiajacy wyznaczenie własnej trasy zarówno znakowanym szlakiem turystycznym jak również poza szlakiem. Minusem planera jest ograniczona ilość punktów - mozna wyznaczyć sciezkę zawierającą max 120 markerów.Mapa nie przyciąga punktów do drogi co jest uciążliwe podczas wyznaczania trasy.

Ostatnia pozycja, ale nie najgorsza w tym zestawieniu. Czeski planner trasy umożliwiający zaplanowanie i przeliczenie wycieczki punkt po punkcie. Serwis dośc podobny do naszego TrekPLANNERA. W przweciwieństwie do tego pierwszego planowanie jest proste (Punkty są przyciągane do drogi.. podobnie jak na mapach google) i niczym nie ograniczone. 

E-mapy